Prezentownik

Prezentownik
Mikołaj i Święta coraz bliżej. Szukasz pomysłu na prezent?
Nadchodzi magiczny czas obdarowywania się! Jeśli jeszcze nie macie pomysłów na prezenty dla najmłodszych, to sprawdźcie nasze propozycje. 
 

Przez kolejne trzy tygodnie w poniedziałki i czwartki (od 28.11 do 15.12) każdą z kategorii będziemy publikować w naszych mediach społecznościowych. Z każdej kategorii będziecie mogli wygrać jedną z propozycji – tę, która podoba Wam się najbardziej. Wystarczy, że napiszecie pod postem konkursowym, która z propozycji jest według Was najlepsza i dlaczego. Najciekawszą odpowiedź pod każdym postem konkursowym nagrodzimy wybraną zabawką.  W dzień publikacji kolejnego posta konkursowego ogłosimy wyniki pod poprzednim. 
Zajrzycie na nasz profil na Facebooku i na Instagramie, aby dowiedzieć się więcej. 

Kliknij po regulamin

 

Dla maluszka

Kolorowe i rozwijające - nasze propozycje prezentowe dla maluchów doskonale sprawdzą się pod choinką.

1 - Układanka drewniana Żyrafa
2 - Drewniana piramidka
3 - Cymbałki edukacyjne
4 - Kubeczki do kąpieli

Dla całej rodziny

Nie ma nic lepszego niż czas spędzony wspólnie z najbliższymi. Zdrowa rywalizacja przy drewnianej wieży, a może burza mózgów nad budowlą z klocków-słomek? Te propozycje na pewno sprawdzą się podczas zabawy w większym gronie.

1 - Gra rybki
2 - Drewniana wieża
3 - Klocki słomki

Dla małej elegantki

Pierwsze kroki w dorosłe życie to poważna sprawa. Każdą młodą damę ucieszy zestaw piękności, ozdoby do włosów lub główka do stylizacji, na której będzie mogła ćwiczyć wykonywanie pięknych fryzur. 

1 - Zestaw piękności
2 - Głowa do stylizacji
3 - Ozdoby do włosów

Dla fanek i fanów kreatywnej zabawy

Kreatywna zabawa to zawsze dobry pomysł. Zestawy mas plastycznych z dodatkowymi akcesoriami dostarczą najmłodszym rozwijającą zabawę na długie godziny. 

1 - Masa plastyczna Krówka
2 - Masa plastyczna Roler
3 - Masa plastyczna Dino

Dla miłośniczek i miłośników gotowania

Mniam! Zabawa w gotowanie z tymi propozycjami od Mega Creative dostarczy wiele satysfakcji najmłodszym, którzy marzą o zostaniu w przyszłości szefem kuchni.

1 - Owoce i warzywa w koszu
2 - Zestaw kuchenny: jedzenie z akcesoriami
3 - Owoce i warzywa + patelnia

Dla fanów pojazdów

Zabawa autami nigdy się nie znudzi. Maszyna rolnicza, czy ambulans spieszący na pomoc potrzebującym? Który z pojazdów wybierasz?

1 - Kombajn, Moje Ranczo 
2 - Ambulans, Moje Miasto
3 - Auto policyjne, Moje Miasto

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.